Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych manier

WYJĄTKOWY I JEDYNY W POLSCE PROGRAM EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI.
PROGRAM, W KTÓRYM WSZYSTKIE DZIECI WYGRYWAJĄ!

Unikalność programu przejawia się tym, że nie tylko uczy, ale przede wszystkim bawi i wychowuje. Jest to pięcioletni cykl nauczania z możliwością edukacji tanecznej w klubie. Program skierowany jest do wszystkich dzieci w wieku 6-12 lat, bez względu na predyspozycje, wygląd czy talent.

Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier to nauka różnorodnych tańców, świetna zabawa, a przy jej wykorzystaniu nauka dobrych manier. Profesjonalnie przygotowane zajęcia taneczne pozwalają zatem uczestnikom, rozwijać swą sprawność fizyczną, kształtować wysoką kulturę osobistą, a ponadto pomagają też realizować ich marzenia.

Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier to nie tylko poprawa aktywności fizycznej dzieci, nauka współistnienia w grupie, ale przede wszystkim doskonałe źródło poznania zasad dobrych manier i zabawy poprzez naukę tańca. Prowadząc zajęcia taneczne z dziećmi, chcemy nie tylko rozbudzać w nich zamiłowanie do tańca i ruchu w dźwiękach dynamicznej muzyki, ale również pragniemy rozwijać poczucie koleżeństwa i kształtować pozytywne cechy charakteru.

Poprzez taniec chcemy ukazać młodym ludziom ogrom satysfakcji i radości płynący z aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego. Taniec to nie tylko podniesienie poziomu motoryczności ciała, plastyka ruchu to również nauka kontrolowania siebie i swoich emocji.

W trakcie zajęć dzieci uczą się:

  • Tańców dyskotekowych, towarzyskich, narodowych, integracyjnych;
  • Poznają praktyczne zastosowanie dobrych manier, kształtujących kulturę osobistą młodego człowieka (nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji tej formy zajęć potwierdza bowiem potrzebę praktycznego kształtowania dobrych nawyków, które zaowocują w dorosłym życiu kulturą bycia i umiejętnością zachowania się w każdej sytuacji)
  • Kilka razy w roku szkolnym uczestnicy zajęć prezentują też przed rodzicami i publicznością swoje umiejętności taneczne.

W ramach programu dzieci zdobywają:

Dyplomy, medale, nagrody oraz upominki w ramach konkursów i zabaw.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Całoroczny cykl nauczania odbywa się w ramach jednej godziny lekcyjnej tygodniowo z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć. Zajęcia odbywają się na terenie szkoły do której dziecko uczęszcza i są w miarę możliwości dostosowywane do planów lekcyjnych.

ZATAŃCZ Z… KLASĄ W SWOJEJ SZKOLE!

Możliwość komentowania jest wyłączona.